Papuošalų užsakymas
Papuošalą užsakyti ar parašyti komentarą galite  užpildę žemiau esančią pageidavimų formą. Toliau bendrausime el. paštu, todėl prieš siųsdami, atidžiai patikrinkite ar teisingai įrašėte savo el. pašto adresą.

Papuošalų rezervavimas
Jei nėra galimybės atsiskaityti iš karto, patikusius laisvus papuošalus galima rezervuoti 5-ioms darbo dienoms. Papuošalo aprašyme matysite  užrašą “rezervuota”.

Papuošalų pristatymo būdai
Papuošalus atsiųsiu  Lietuvos Paštu, registruota pirmenybine siunta per 1-2 darbo dienas po apmokėjimo. Po siuntos išsiuntimo, užsakovui atsiųsiu Lietuvos Pašto siuntos registracijos numerį, kuris leidžia sekti išsiųsto užsakymo būseną.  Pašto siunta įprastai  pas pirkėją nukeliauja per 2-3 darbo dienas. Siuntimo kaina – 5 lt., perkant už 100 Lt. ir daugiau - siuntimas nemokamas.

Atsiskaitymas už papuošalus

Už papuošalus  mokėkite banko pavedimu (atsiskaitomąsias sąskaitas rasite Čia). Papuošalai paštu siunčiami tik po pinigų gavimo.

Jei norite užsakyti individualų papuošalą, kurio sutarta kaina yra didesnė nei 30 Lt., turite sumokėti 50 % avansą.

Papuošalų grąžinimas
Patenkintas pirkėjas visuomet svarbiau už papildomai parduotą papuošalą. Todėl nepatinkančius, netinkančius ar tiesiog ne tokius, kokių tikėjotės, papuošalus galite grąžinti. Apie ketinimus grąžinti būtinai praneškite el. paštu  per 5 darbo dienas po papuošalo gavimo. Papuošalas turi būti originalioje pakuotėje, nedėvėtas, nesugadintas. Jei nepatikęs papuošalas siunčiamas paštu, po jo gavimo pinigai grąžinami į tą pačią sąskaitą, iš kurios buvo apmokėta. Pinigai už atgalinį papuošalo siuntimą negrąžinami.

Turite dar klausimų, rašykite

*
*
*
Laukeliai pažymėti * ženklu yra privalomi